Наші автори зробили велику добірку найкращих компліментів дівчині до сліз, щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

Ти знаєш якийсь секрет краси, адже, як пояснити твою чудову привабливість? симпатяшка

Твоя щира посмішка дозволяє відкривати будь-які двері!

Ти доповнює мене своєю неповторністю, як полуниця доповнює вершки.

Ти виглядаєш гарніше, ніж картинка.

Ти мене розумієш як ніхто інший, ніби читаєш мої думки. Це зводить мене з розуму!

Ти давно знайшла, моя улюблена, ключик до мого серця. Ти сама ніжна, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінчик світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна восхищенья, і найпрекрасніших компліментів.

Сьогодні мій найкращий і самий головний день у цьому році, немає, у мене не День Народження, просто я зустрів тебе!

Мені дуже подобається, як ти тріпаєш віями! Вони у тебе такі пухнасті!

Ти немов суперзірка виблискували на червоній килимовій доріжці.

Є людина, яка для мене є прикладом щирості, впевненості, цілеспрямованості, доброти, краси, людина, яким я захоплююся і пишаюся. І ця людина – ти.

Ніколи не бачив, щоб чиїсь брови як твої, могли так виділити красиво очі, що неможливо на них надивитися.

Твої долоні такі милі і дуже ніжні!

Найяскравіша зірочка ти, моя кохана. Прекрасніше тебе немає нікого на світі. Мені подобається в тобі все: і посмішка, і хода, і твоя краса. Ти моя мрія, моя друга половинка, моя доля. Я дякую Господу за те, що ми зустрілися з тобою. Я знайшов в тобі те, що шукав: вірність, надію і любов. Моя душа сповнена лише тобою, моя найпрекрасніша, ніжна, добра. Я готовий для тебе навіть складати вірші, тому що люблю тебе більше життя. У тебе – відкрита душа, і просто ангельський характер.

Моє життя було сірим і нудним, а завдяки тобі вона наповнилася яскравими фарбами.

Коштовність – це не кільце, намисто або сережки. Це ти.

Я шалено тебе люблю, ти опромінюєш світлом все моє життя, я не уявляю свого життя без тебе. Ти найдорожче, що у мене є, ти цілий світ, моє життя. Ти найкрасивіша з жінок і я хочу бути з тобою завжди.