Наші автори зробили велику добірку компліментів жінці , щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

Мила моя, коли ти посміхаєшся, світ стає прекраснішим, яскравіше світить сонце і мене наповнює натхнення. найчастіше дарімені посмішку, пести своїм ніжним поглядом, зігрівай поцілунками і я, окрилений і закоханий, все зумію, всього доб’юся і, головне, чи зможу зробити тебе найщасливішою, моя красуня, моя любов!

Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Ти не злодійка? Адже абсолютно безсоромно ти вкрала всі мої думки і серце!

Краса супроводжує тебе у всьому: і в зовнішності, і в рисах характеру і у вчинках!

Кожен момент з тобою, як сон, я не хочу прокидатися.

Як же я люблю цілувати твої красиві губи!

У тебе відмінний смак.

Люблю слухати, як ти кажеш мені «улюблений, милий».

Твої красиві, привабливі губи змушують моє серце робити сальто.

Чи не бачив тебе величезну довгу вічність! Цілих 15 хвилин. І вже скучив.

Ти прекрасна сьогодні вранці, як ніколи!

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі – блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!

Ти розумна і красива, хіба так може бути це одночасно?

Люблю засипати в твоїх обіймах і прокидатися поруч з тобою. Це робить мій день краще.

Ти володієш небесною красою і тонким розумом!

Спасибі тобі за таку досконалу красу!

Кохана, ти подарувала мені неземну радість і як в невагомості я парю над суєтою! Але варто тобі з’явитися – я відчуваю неймовірне тяжіння і ніщо нас не зможе розлучити.

Мила, прекрасна жінка – ти як ніжний бутон царських кольорів, як ранкова крапля роси, як схід сонця прекрасна. твоя краса зачаровує і кружляє голову, доброта здатна розтопити вікові льоди, а велике серце торкнутися саму черству душу. Будь коханою і безтурботним!

Так хочеться висловити тобі, кохана, мою неймовірну любов і захоплення, що не знаходжу слів! Ти така класна і класна, що всякі там порівняння з апетитними булочками і круглими персиками просто не передають всі емоції, тому що тебе хочеться смакувати, як що не припиняються десерти, від яких ніколи не одужаєш!