Наші автори зробили велику добірку компліментів дівчині , щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

Прости, мені здається, я упустив свої щелепи при вигляді тебе.

Навіть сліпому не потрібні окуляри, щоб розгледіти твою красу!

Твоя фігура заслуговує на увагу кращих художників.

Ти стоїш мільйонів компліментів, і мені хочеться говорити їх тобі все своє життя, наскільки ти прекрасна і чудова.

Ти королева – жіночності! Цариця – любові і богиня – пристрасті!

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Ти знаєш якийсь секрет краси, адже, як пояснити твою чудову привабливість? симпатяшка

Твої дивовижні риси притягують мене як магніт і дарують надію на чудове продовження нашої історії. Твоя щира доброта підкуповує і обеззброює, змушуючи і мене відкриватися назустріч. Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного, і це все ти …

Очі твої яскравіше всіх зірок на нічному небі!

Ти маленька відьма, ти зачарувала мене своєю красою.

Ти немов троянда! Але прикрашають тебе не пелюстки, а незрівнянна усмішка і чудові очі!

Як же я люблю цілувати твої красиві губи!

Твій голос, немов музика, а риси обличчя, як пейзажі красот природи!

Навіть мухи до тебе клеяться!

Ти немов казковий квітка, ніжна, красива. Ти просто чарівність. Тобою милуюся, тебе обожнюю. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Найкращі компліменти тобі, моя улюблена. Я хочу бути завжди з тобою поруч, слухати твій дзвінкий голосок, милуватися твоєю ніжною посмішкою, насолоджуватися ніжними поцілунками. Нехай тебе закрутить моєї любові потік, нехай збудуться всі твої мрії, нехай життя твоє буде солодкою і казковою. Будь завжди збережена долею. Нехай моя любов буде оберегом для тебе.

Ти – людина прекрасного, ти – мир фантазій і талантів, ти – світло усмішки та душевного тепла, ти – раптова радість і натхнення!

Доля подарувала мені дівчину, про яку можна тільки мріяти. Красива, добра, ніжна, мила, і найкраща на всій планеті. Тільки ти даруєш мені миті радості і щастя, тільки з тобою я відчуваю себе затишно і впевнено. Твій ангельський характер, твоя добра душа, твоя краса просто чарують мене. Я хочу все життя бути тільки з тобою, моя улюблена. Ти моя друга і найголовніша половинка, моє серце належить тільки тобі. Ти гідна восхищенья, моє сонечко. Я все зроблю, щоб ти була найщасливішою.