Наші автори зробили велику добірку оригінальних компліментів дівчині простими словами, щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

Ти прекрасна. Ти моя королева.

Від такої краси можуть спересердя розбиватися дзеркала, сердячись на твою бездоганність і ідеальність!

Ти сьогодні така красива і чарівна, як же я відразу цього не помітив? Твоя чарівна посмішка піднімає мені настрій, твоя хода змушує мене відволіктися від усіх своїх справ, а твоя позитивна енергія надає життєвих сил на весь день.

Ні тебе прекрасніше, ти як сонце ясна!

Ти як дві краплі води схожа на свою чарівну маму!

Така рутина навколо, але і вона стає святковою, варто тобі з’явитися поблизу.

Твоя посмішка дає впевненість неможливі для мене речі зробити можливими.

Я шалено тебе люблю, ти опромінюєш світлом все моє життя, я не уявляю свого життя без тебе. Ти найдорожче, що у мене є, ти цілий світ, моє життя. Ти найкрасивіша з жінок і я хочу бути з тобою завжди.

Насправді, робити компліменти своїй дівчині – коханому і рідній людині – не так вже й складно. Розвивайте спостережливість, милуйтеся і просто озвучуйте ті емоції, які викликає в вас ваша половинка. Краса – в очах дивиться, як і любов.

Твій запах просто магічний і вабить. Я лечу на нього, як метелик летить до світла.

Навіть мухи до тебе клеяться!

Я впевнений, що сотні жінок не сплять ночами і тільки й мріють мати хоч тінь твоєї краси!

Ти прекрасно готуєш, так смачно, що можна проковтнути мова.

Я без тебе, як сонце без тепла, я без тебе, як безводний океан, як риба без води. Я без тебе просто, як без повітря. Моя любов така сильна, що готова перевернути гори. Я повністю розчинився в тобі, моя улюблена. тинаймиліша і неповторна, мені з тобою просто казково пощастило. Кожна хвилина з тобою мені здається раєм. Твоя безмежна посмішка, твій ангельський характер і твій ніжний голосок надихають мене. Ти мій скарб, моя найбільша радість на землі. Я шалено тебе люблю.

Вас звуть не Афродіта?

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Я знаю секрет твоєї краси. Зізнайся чесно, адже ти не людина, не фея, що не німфа, і навіть не ангел, який втік з Небес. Ти богиня!

Ти – тепло моєї душі, ти карколомний феєрверк яскравих емоцій, палаючий вулкан пристрасті. Ти прекрасна!

Чарівна моя цукерка, ти спокуслива зовні, змістовна всередині і тому відразу припала мені до смаку! Кохана, я дуже задоволений собою, що зустрів таке рідкісне скарб як ти, і пишаюся тим, що такий дорогоцінний горішок виявився мені по зубах.