Твої очі виглядають немов зірки в нічній імлі!

Мої очі бачать, наскільки ти зовні красива. Але моє серце відчуває, як ти прекрасна всередині.

Я маю величезне щастя спілкуватися з таким чудовим співрозмовником, доброю людиною, цікавою особистістю з яскравою харизмою і гострим розумом, як ти!

Ти – найкраще, що зі мною сталося в житті!

Я ніколи раніше не зустрічав такої, як ти!

Твої пальці дуже ніжні. Коли ти до мене торкаєшся, вся біль іде.

Коли Бог створював жінку, він задумував саме таку ніжну, тендітну, звабливу і одночасно з цим загадкову дівчину, яка ти і є. Як же можна встояти перед божественним задумом? Неможливо, тому і я схиляюся перед твоєю красою …

У разі сонячного затемнення, тільки ти своєю красою зможеш висвітлити Землю!

Ти для мене справжня нитка зірочка, ти – все, що мені потрібно.

Кохана! Ти сліпуче свіжа, як морозне зимовий ранок, чудово ніжна, як ласкавий весняний вітерець, прекрасна, як хвилюючий захід над бурхливим осіннім морем. Думки про тебе зігрівають моє серце сильніше, ніж полуденне сонце самого жаркого літа!

Красивіше тебе може бути тільки твоя дочка!

Завдяки твоїй незвичайної краси я відчуваю себе на вершині світу.

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Кохана, славна моя, тебе я називаю господинею мого серця. Я тебе просто обожнюю. Я без тебе, як сонечко без тепла, як річка без води. Ти – моя мрія, мій ідеал. Коли ми в розлуці з тобою, я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, сумую за твоєю посмішкою, за твоєю красою. Я просто шалено люблю тебе, моя радість. Нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом. Будь завжди коханою і бажаною. Ти моя друга половинка, і хочу зробити тебе найщасливішою. Всіх благ тобі, удачі і самого гарного настрою.

Я люблю тебе і буду любити тебе вічно.

Чим більше я замислююся, якою має бути ідеальна дівчина, тим частіше згадую тебе.

Як тобі вдається бути одночасно такою турботливою, люблячою, самовідданої і енергійною?

Боже! Як ти красива! Я хотів би милуватися твоєю красою щоранку!

Компліменти дівчині українською мовою

Зробити комплімент дівчині своїми словами

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш теплом і затишком моє життя. Ти потрібна мені, як повітря, моя любов завжди ходить за тобою, як тінь. Мила, ти знайшла ключик до мого серця, ти подарувала мені щастя. Я хочу все життя бути з тобою поряд, виконувати всі твої бажання, просто любити тебе, моя радість. Ти гідна всіх компліментів і захоплень. Нехай тобі у всьому щастить, хай удача ніколи не покидає тебе, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.