Наші автори зробили велику добірку кращих компліментів дівчині у прозі, до сліз, щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

Твоя краса не викликає і вульгарна. Вона мила, ніжна і скромна.

Ти надихаєш мене на добрі вчинки. Ти робиш мене і весь світ краще.

Ти схожа на перлину, яка на дні моря і мені не доступна …

Ти – людина всього прекрасного, з тобою легко, в твоїх очах можна побачити доброту, з твоїм серцем можна дізнатися, що таке радість.

Карколомна, дивовижна, незвичайна, промениста, чарівна, елегантна, витончена, граціозна, сяюча, витончена, талановита, різнобічна, утворена, розумна, кмітлива, благородна, неповторна. Ти просто дивовижна жінка: то палаєш, як яскравий вогник, то розчиняється в собі весь світ, як крапля води.

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Твоє волосся, немов золотистий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

Розум і краса несумісні – але ти виняток з правил.

Навіть Афродіта – бліда копія твоєї краси.

Я так багато чому навчився від тебе терпінню, спокою, скромності.

Прокидатися щоранку і бачити твою гарну посмішку – це сенс мого життя.

Так хочеться висловити тобі, кохана, мою неймовірну любов і захоплення, що не знаходжу слів! Ти така класна і класна, що всякі там порівняння з апетитними булочками і круглими персиками просто не передають всі емоції, тому що тебе хочеться смакувати, як що не припиняються десерти, від яких ніколи не одужаєш!

Мені пощастило, що у тебе немає цінника, інакше я ніколи не зміг би зібрати грошей, щоб ти була моєю.

Твої риси виточені наймайстернішими ювелірами на світі!

Ти, як фантастична книга, захоплива у світ мрій, прекрасних почуттів і щасливого настрою, ти – чудова людина, людина зачаровує посмішки і чарівного погляду.

Ти – людина прекрасного, ти – мир фантазій і талантів, ти – світло усмішки та душевного тепла, ти – раптова радість і натхнення!

У мене впевненість на всі 100, що в моєму житті не було б ніякого сенсу не будь тебе.

Ти потрібна мені як повітря. Без тебе я не можу прожити жодного дня.

Як красиво перед Новим роком: сяють вогні, прикрашені ялинки. Але я все одно дивлюся тільки на найпрекраснішу дівчину: на тебе.

Хочу тобі відверто сказати, що ти найпрекрасніша і чудова жінка, неземної ангел і чарівна діва. Ти дивна і чарівна, чарівна і неповторна, цікава і незрівнянна, неймовірна і дивовижна.

Компліменти дівчині до сліз

Компліменти дівчині до сліз