Наші автори зробили велику добірку найкращих компліментів чоловіку до сліз, щоб спростити Вам вибір і зробити подію ще яскравіше.

А кажуть, що чоловіки не красиві … Вони просто не бачили тебе!

Твої безкорисливі вчинки і благородні справи, говорять багато про що, в першу чергу про те, що ти готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Знаєш, поруч з тобою я відчуваю себе захищеною. Я за тобою як за кам’яною стіною.

Ви відмінний друг, прекрасний товариш, чудова людина і просто разюче чудовий чоловік!

Твоя променистість мене засліплює і змушує радіти!

Не уявляю, як тобі вдається проробляти таку складну роботу, ти велика розумниця.

Твоє тіло – еталон чоловічої краси, твої очі – джерело ніжності, твої обійми – оплот спокою, твоя душа – чаша наповнена силою і впевненістю. Я насолоджуюся кожним моментом твоєї присутності в моєму житті і радію, що такий чоловік дістався саме мені.

Мені іноді здається, немає такої справи, яке тобі не підвладне. Все піддається твоїм рукам.

Я хочу поцілувати твій кожен сантиметр тіла, а деякі сантиметри навіть двічі …

Ви завжди легко і швидко справляєтеся з усіма поставленими завданнями. Всі труднощі завжди вам по плечу.

Навіть під час кризи не виникає сумнівів, що ми виберемося з будь-яких колотнеч завдяки твоєму розуму, винахідливості та вмінню брати ситуацію в руки. (Дізнайтеся способи, як можна економити свої гроші на їжу під час кризи?)

Твій завжди стильний образ міг би посперечатися з самим Джоном Гальяно!

Милий, знаєш, кажуть, що у кожної людини, є свій Ангел. Але ніхто не може бачити його. А я рада, бо я можу бачити його кожен день. Адже мій Ангел – це ти!

Бути разом з тобою це насолода, яке не порівняти ні з чим!

Чесно кажучи, мені не потрібен той, хто бачить в мені тільки хороше, мені потрібен той, хто бачить в мені і погане, але при цьому все ще хоче бути зі мною (Мерилін Монро)

Мені подобається, що одне з твоїх кращих якостей – це постійне бажання в чому-небудь поліпшуватися, дізнаватися щось нове, експериментувати і не зупинятися на досягнутому.

Ти такий різнобічний чоловік, у тебе стільки інтересів і в той же час позитивних якостей. Тобою можна захоплюватися!

У тебе глибокий і проникливий голос. Твої руки – такі сильні і ніжні, вони завжди захистять від усяких нещасть. Поруч з тобою мені затишно і спокійно.