Перфекціоністи б отримали справжнє задоволення, якби вони споглядали твою красу.

Коли ти посміхаєшся, білі зубки виблискують діамантовим світлом!

Я ніколи не бачив нічого красивішого, ніж твоя посмішка.

Твоя посмішка зігріває моє серце.

Ти така красива, що тобою можна милуватися годинами. В тобі стільки шарму і вишуканості, що просто не віриться, що такі дівчата існують в природі!

Мила моя, ти досконала у всьому – твій погляд, посмішка, хода, голос … Я дивлюся на тебе і не можу підібрати потрібних слів від хвилювання. І, здається, що коли ми разом слова не потрібні.

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Ти кращий вогню, води, неба, природи!

Твої губи для мене як магніт, до якого мене сильно тягне.

Будь-яка кімната стає світліше, коли ти заходиш туди.

У тебе такі маняще-гарне волосся. Їх хочеться постійно гладити, перебирати в руках.

Твою красу можна порівняти тільки з ранковим співом птахів!

Бачив тебе в чудовому сні і засмутився від того, що прийшла пора прокинутися.

Твоя краса змушує відчувати мене п’яним.

Мені потрібні орієнтири, так як я заблукав в твоїх незвичайних очах.

Я люблю тебе і буду любити тебе вічно.

Ти моя королева!

Кохана, я закохуюся в тебе кожен раз все сильніше і сильніше. Ти наповнюєш моє життя затишком і теплом. Моя любов до тебе, немов космос, без кінця і краю. Ти просто сама чарівність. Твої очі, твоя посмішка, твої солодкі поцілунки змушують серце частіше битися. Ти, немов казкова фея, з ангельським характером. Ти гідна восхищенья, моя бажана і неповторна. Я люблю тебе і хочу завжди бути тільки з тобою, моє сонечко. Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я обіцяю зробити тебе найщасливішою.

Компліменти дівчині до сліз

Компліменти дівчині своїми словами

Для мене вже незабутньо, що я проводжу час з милою і інтелігентної дівчиною.

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в мою холостяцьке життя. Ти запалила в моєму серці любов, і вона розгорається тепер величезним вогненним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, скучаю і сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти – сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі все, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти гідна цього.